Wypełnij formularz kwalifikacji

Mocarna nowość od Canopy Growth – Cannabis flos Canopy Growth 25. Już za około dwa tygodnie a dokładnie w Walentynki do aptek trafi nową indyjka od Canopy Growth, która może nieco zamieszać na rynku.

KRYPTON to szczep Indica, wyróżniający się wysoką zawartością THC, będący wynikiem skrzyżowania dwóch odmian: Chemdawg ’91 i Captain Krypt OG, dokonanego przez znaną firmę DNA Genetics. W Polsce dostępny jest również inny produkt tej firmy – Red No 2, który jest znany zarówno wśród pacjentów, jak i specjalistów ze względu na swoje właściwości terapeutyczne.Odmiana KRYPTON* charakteryzuje się średniej wielkości pąkami o głębokim i intensywnym profilu terpenowym z wyraźnymi nutami ziemistymi. Ta unikalna odmiana wyróżnia się także benzynowymi i piżmowymi aromatami, tworząc złożony profil sensoryczny. Dominujące terpeny to myrcen, linalool oraz limonen. Odmiana zdobyła 3. miejsce w plebiscycie Karma Cup w 2014 roku.

Proces produkcji odmiany na każdym etapie spełnia najwyższe standardy:
Hang-Dried – suszenie metodą wiszącą. Zastosowanie tej metody powoduje nasycenie pąków terpenami, co skutkuje wydobyciem intensywnego aromatu i smaku suszu.
Hand-Finished – ręczne trymowanie. Każdy kwiat jest traktowany indywidualnie, co pozwala zachować najlepsze cechy rośliny.
Wysoka zawartość kannabinoidów. Szczep ten charakteryzuje się niewrażliwą na wahania zawartością składników aktywnych, co zapewnia powtarzalność efektu bez względu na warunki środowiskowe.

 

ZAKRES POZIOMU  THC i CBD: 22-27% THC, <0,5% CBD, jest pakowany po 5g.

Przeczytaj więcej  Terapia medyczną marihuaną – jak rozpocząć?
Kontynuacja
leczenia