Wypełnij formularz kwalifikacji

Master Kush, znany również jako High Rise, to odmiana indica, która zyskała uznanie dzięki swoim unikalnym właściwościom. Sprawdź, a jakich przypadkach zaleca się stosowanie tego środka i jak wpływa na organizm pacjentów.

Co to jest Master Kush i skąd pochodzi?

Master Kush to renomowana odmiana medycznej marihuany, wyhodowana przez specjalistów z White Label Seed Company. Odmiana wywodzi się z regionu Hindu Kush rozciągającego się na terenach Afganistanu i Pakistanu. Szczep ten wyróżnia się ziemistym smakiem i mocnym efektem relaksacyjnym.

Uznawana za hybrydę z przeważającym udziałem indica, odmiana Master Kush jest ceniona przez pacjentów na całym świecie dzięki swoim właściwościom terapeutycznym. Ten rodzaj medycznej marihuany zapewnia użytkownikom ulgę w bólu i pomaga w redukcji stresu. Jej początki sięgają lat dziewięćdziesiątych XX wieku, kiedy to zyskała popularność, stając się jednym z najbardziej cenionych szczepów wśród pacjentów poszukujących naturalnych metod leczenia.

Jakie są medyczne zastosowania Master Kush?

Master Kush jest cenioną odmianą marihuany, która zyskała uznanie za swoje szerokie zastosowanie w medycynie. Użytkownicy i badania zgłaszają, że pomaga w łagodzeniu przewlekłego bólu, co sprawia, że jest często wybierana przez osoby cierpiące na różnorodne dolegliwości bólowe, w tym migreny czy bóle związane z nowotworami.

Wykazuje też silne właściwości relaksujące, co czyni ją skutecznym środkiem na bezsenność i stres. Jej działanie może również wspierać osoby zmagające się z depresją, oferując ulgę w napięciach emocjonalnych i poprawiając nastrój. Master Kush jest także doceniana przez pacjentów borykających się z utratą apetytu, gdyż może stymulować potrzebę jedzenia. Dobrze radzi sobie także z bólami głowy, migreną, bólami pleców, rwy kulszowej, skurczami mięśni, a nawet nudnościami. Dzięki tym właściwościom Master Kush jest wszechstronną odmianą, która oferuje pomoc w szerokim zakresie medycznych wyzwań.

Przeczytaj więcej  Canopy Growth 20 – czym jest? Informacje i działanie


Wypełnij formularz kwalifikacji

Profil terpenowy Master Kush

Master Kush wyróżnia się unikatowym profilem terpenowym, który przyczynia się do jego złożonych właściwości sensorycznych. Dominujący terpen, mircen, nadaje tej odmianie głęboki, ziemisty aromat z subtelnymi nutami sosnowymi, co czyni go wyjątkowo atrakcyjnym dla miłośników bardziej tradycyjnych, naturalnych zapachów marihuany. 

Dodatkowo obecność innych terpenów (takich jak limonen i linalol) wzbogaca bukiet Master Kush o delikatne cytrusowe i kwiatowe akcenty, nadając mu odświeżający charakter. Ten miks terpenów może wpływać na terapeutyczne działanie Master Kush, oferując użytkownikom nie tylko ulgę w dolegliwościach, ale i wyjątkowe doświadczenie sensoryczne.

Jak legalnie nabyć Master Kush?

Odmiana medycznej marihuany Master Kush jest dostępna dla pacjentów w Polsce pod nazwą Cannabis Flos THC 18% CBD ≤ 1% (S-LAB), co oznacza, że można ją nabyć w aptekach na podstawie recepty wydanej przez lekarza. Ta specyfika umożliwia legalne wykorzystanie jej do celów medycznych, zapewniając pacjentom dostęp do wysokiej jakości produktu. 

Dzięki regulacjom prawnym pacjenci mogą korzystać z terapeutycznych właściwości Master Kush, mając pewność, że otrzymują produkt czysty i bezpieczny. Aby zakupić tę odmianę, należy skonsultować się z lekarzem, który ma doświadczenie w prowadzeniu terapii medyczną marihuaną, co pozwoli na dostosowanie leczenia do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Cena

Cena za 1 gram Master Kush waha się w granicach od 50 do 80 złotych. Koszt może się różnić w zależności od konkretnych aptek oraz wybranych rozmiarów opakowań. Ta elastyczność cenowa umożliwia pacjentom dostosowanie zakupu do swoich potrzeb i możliwości finansowych. Wybierając większe opakowanie, użytkownicy mogą często korzystać z bardziej ekonomicznych opcji, co jest istotne przy dłuższym stosowaniu tej odmiany w celach leczniczych. Ważne jest, aby przed zakupem porównać ceny w różnych punktach, by znaleźć najkorzystniejszą ofertę.

Jak stosować odmianę Master Kush?

Stosowanie odmiany Master Kush powinno być dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta oraz zaleceń lekarza. Zazwyczaj rozpoczyna się od niewielkich dawek, aby obserwować reakcję organizmu i stopniowo dostosowywać ilość w zależności od efektów terapeutycznych i ewentualnych skutków ubocznych. Master Kush może być przyjmowany w różnych formach, w tym poprzez inhalację za pomocą waporyzacji, co zapewnia szybkie działanie i umożliwia precyzyjne dozowanie, lub jako składnik produktów jadalnych, które działają dłużej i mogą być preferowane przez osoby unikające inhalacji. 

Przeczytaj więcej  Aurora 8/8 - czym jest? Informacje i działanie

Ważne jest, aby stosować się do przepisanych dawek i nie przekraczać zalecanej ilości, a także monitorować swój stan i informować lekarza o wszelkich zmianach. Regularne konsultacje umożliwią optymalizację terapii i maksymalizację korzyści zdrowotnych płynących z używania Master Kush.

Kontynuacja
leczenia