Wypełnij formularz kwalifikacji

W aptekach pojawiła się kolejna nowość – Medezine 20% THC z odmianą Amnesia Haze. Zawiera ona od 18% do 22% THC oraz mniej niż 1% CBD, jest dostępna w aptekach w opakowaniach po 15g.

Amnesia Haze ma nieco mylącą nazwę: jest to hybryda z dominującą sativą, która pomimo swojej mocy nie spowoduje znacznego upośledzenia pamięci. Skomponowana z krzyżówki podstawowego szczepu Haze i kilku różnych odmian z całego świata, w tym tajskiej, hawajskiej i afgańskiej, Amnesia Haze może w rzeczywistości inspirować, a nie zapominać. Domieszka genów indica nieco równoważy pobudzający efekt, dając dosyć zbilansowane działanie.

Dominujące terpeny to mircen, kariofilen oraz limonen, razem powodują że kwiaty maja aromat słodki, cytrusowo-ziemisty. Amnesia Haze daje efekt pobudzenia, euforii oraz wzmaga kreatywność. Jest zalecana do stosowania w ciągu dnia, najpóźniej 3 godziny przed snem. Przewaga genów sativa sprawia, że osoby początkujące powinny zaczynać terapię od bardzo małych dawek – może powodować uczucie niepokoju.

Sama odmiana jest znana od dawna,  otrzymała pierwsze miejsce na Cannabis Cup w 2004 roku oraz 1 pierwsze miejsce w Sativa Cup w 2012 roku , szybko zyskała popularność. w holenderskich coffee shopach.

 

Przeczytaj więcej  Z czym nie wolno łączyć marihuany? Jak bezpiecznie ją stosować?
Kontynuacja
leczenia