Wypełnij formularz kwalifikacji

Dwudziestego czerwca ’24 do aptek ma trafić stary-nowy Red No 2. Stary – bo to pierwszy produkt medycznej marihuany jaki był dostępny w Polsce, nowy – bo w środku nie znajdziecie już odmiany Lemon Skunk.

Nowy Red No 2 w środku będzie miał odmianę Jack Haze.
JACK HAZE to szczep firmy 7ACRES powstały w wyniku skrzyżowania dwóch znanych odmian w typie Sativa: White Widow i Haze. Ten rodowód odzwierciedla się w działaniu terapeutycznym odmiany, która posiada cechy mocno energetyzujące, pobudzające i polepszające ogólny nastrój.
Odmiana JACK HAZE łączy w sobie słodko-cytrusowe akcenty, typowe dla odmiany Haze, z nutami przypraw i aromatem szyszek.

Zawartość substancji aktywnych pozostaje taka sama, czyli 17,1-20,9% THC, ≤1% CBDCechy Jack Haze’a podawane przez producenta:
Hang-Dried – suszenie metodą wiszącą. Zastosowanie tej metody powoduje nasycenie pąków terpenami, co skutkuje wydobyciem intensywnego aromatu i smaku suszu.
– Hand-Groomed – ręczne formowanie. Pąki suszu są ręcznie przycinane, co pozwala zachować najlepsze właściwości rośliny.
– Dominanta sativy. Odmiana JACK HAZE powstała w wyniku szerokiego programu selekcji genetycznej przeprowadzonego przez firmę 7ACRES, którego
celem było odkrycie nowego charakteru konopi w typie sativa. Aby uhonorować to osiągnięcie, nazwano ją na cześć legendarnej odmiany Jack Herer.

Dominujące terpeny i nuty zapachowe:

Przeczytaj więcej  Bad trip po marihuanie – czym jest i jak temu zapobiegać?
Kontynuacja
leczenia